Zpět na Mámův svět

Svatba

Podrobné informace o svatbě.

Svatba se koná 8.9.2001 na strakonickém hradě. Obřad začíná v 9:30. Po obřadě bude následovat posezení v úzkém rodiném kruhu (rodiče a svědci). V 13:30 začíná program pro všechny pozvané společným odjezdem vlakem do Bohumilic.

V Bohumilicich se bude do ranních hodina následujícícho dne probíhat oslava, s opékáním kuřat a buřtů, s chlebem a hořčicí, pivem, vínem a limonádou a společenskými hrami a vůbec vším, co k naší svatbě patří.

Ubytování v Bohumilicích si zajišťuje každý ve svém stanu, pokud stan nemáte, dejte mi rychle vědět, několik stanů je možné půjčit. Pokud potřebujete větší konfort můžete spát v chatě.

Stravování zajišťujeme my, nemusíte se o nic starat.

Příjezd a odjezd

Zde je mapa Strakonic s naším barákem a zde mapa Bohumilic s tábořištěm.

Nejednoduší je přijet až v sobotu ráno, rovnou na obřad. Autobus s Prahy jede v 7:10 z Anděla (autobus je ve Strakonicích v 8:50, jde o spoj číslo 1434423 směr Sušice Soběšice), autem stačí vyrazit v půl osmé (a budete mít rezervu), věci si přes obřad můžete nechat samozřejmě u nás, autat se k nám před barák taky asi vejdou. Pokud chcete přijet už dříve, můžete dorazit do Bohumilic v pátek, od pěti hodin na tábořišti někdo bude, a jet do Strakonic ráno z Bohumilic (má to výhodu, že už budete zabydlení, ale musíte jet už v 7:04 vlakem).

Najít nás ve Strakonicích je podle plánku triviální, nádraží ČD není na plánku nakreslené, ale je hned vedle autobusů (i když nevěřím, že někdo pojede vlakem).

Na plánku Bohumilic jsou plnou zelenou čarou vyznačeny silnice (kde je možné bez problémů jet autem), přerušovaou čarou je vyznačena cesta z hlavní silnice na Vimperk na tábořiště (není asfaltovaná ani moc pěkná, ale Suma se škodovkou po ní na táboře běžně jezdili) a tečkovaně je vyznačena stezka od bazenu k tábořišti (přes řeku stojí most), která je jenom pro pěší.

Auta je možné v Bohumilicích parkovat na třech místech. Nejlépe přímo na tábořišti (ale musíte tam jet tou špatnou cestou), nebo u bazénu (je to trochu dál) a nebo u parkoviště před Dřevostrojem (je sice jenom pro návštěvy podniku, ale přes víkend tam žádné nestojí a myslím, že to nikomu vadit nebude, otázka je co zloději).

Poslední změna 27.8.2001