::   Prosby   ::

Pokud Vám učebnice přijdou užitečné a máte možnost někam umístit odkaz na tyto stránky, udělejte to. Zlepší se tím naše pozice ve vyhledávačích a tím i šance, že se o učebnici dozví další učitelé i studenti. Nemáme za sebou žádnou z nátlakových skupin, které rozhodují o tom, co se bude ve školách učit, jediné čím se můžeme prosadit, je doporučení těch, kteří to s námi zkusili.

Souběžně s tvorbou učebnice ve stávající podobě probíhá její konverze do čistě webové podoby (XHTML, CSS, MathML). V současné době jsme ve fázi hledání rozumého způsobu převodu učebnice (text, vzorce) z formátu MS Word s vloženými objekty MathType Equation do LaTeXu nebo rovnou do webové podoby. Pokud byste chtěli pomoci s tímto problémem, ozvěte se prosím na mail: ucebnice.m.f ["zavináč"] gmail ["tečka"] com.

Doména krynicky.cz není pro učebnici ideální (jak kvůli adrese tak, kvůli velikosti prostoru, který máme k dispozici - například neumožňuje umístit na internet nahrávky fyzikálních pokusů). Pokud byste mohli poskytnout lepší podmínky, budu rád. Vzhledem k tomu, že dosavadní příjmy z učebnice se rovnají nule, nebudu ji sponzorovat kromě času ještě penězi. Pokud začne učebnici používat více učitelů, hodila by se i možnost spuštění diskusních fór.

Poslední změna 5. 2. 2009
Ucebnice.Krynicky.CZ